Procedura

W jaki sposób odzyskujemy Państwa niemiecki podatek?
Na rynku istnieje sporo firm rozliczających podatki zza granicy. My swoją ofertę kierujemy do osób, szukających pewnych i skutecznych rozwiązań. Uzyskujemy zwroty podatku dla naszych Klientów od wielu lat, bazując na wiedzy i doświadczeniu. Dzięki temu, jeśli powierzą Państwo naszej firmie rozliczenie, mogą Państwo być spokojni o swoje pieniądze.
Dokładamy wszelkich starań, aby realizację zwrotu podatku z Niemiec przeprowadzić ograniczając się do dopełnienia przez Państwa tylko i wyłącznie niezbędnych formalności. Całą resztą zajmujemy się my, aby mieli Państwo pełną satysfakcję z naszych usług.
Kontaktując się z nami, uzyskają Państwo pełny pakiet informacji w jaki sposób możliwe będzie dokonanie rozliczenia podatku z Niemiec. Jeżeli więc zastanawiają się Państwo nad tym, czy przysługuje Państwu zwrot podatku, jak również w jakiej wysokości – prosimy o kontakt. Już po wstępnej analizie dokumentów oraz rozmowie, będziemy w stanie zweryfikować, jak bardzo nasza usługa jest dla Państwa opłacalna.
Odzyskujemy możliwie najwyższy zwrot podatku z Niemiec – skontaktuj się z nami: Kontakt.
Aby dokonać rozliczenia podatkowego przed niemieckim urzędem skarbowym, niezbędne jest przygotowanie pełnego kompletu dokumentów. Podpowiemy Państwu, jakie dokumenty należy nam dostarczyć, abyśmy mogli kompleksowo zająć się Państwa rozliczeniem. Wskażemy pola, które należy podpisać, a całą resztą zajmiemy się osobiście. Dzięki uzyskaniu pełnej dokumentacji, przygotujemy Państwa wniosek i przedłożymy w Państwa imieniu do niemieckiego urzędu podatkowego – Finanzamt.
Do kiedy możliwe jest rozliczenie podatku z Niemiec?
Złożenie wniosku z kompletną dokumentacją do niemieckiego urzędu podatkowego jest możliwe standardowo do czterech lat wstecz, a przy spełnieniu dodatkowych warunków czas ten wydłużyć się może nawet do siedmiu lat! Niemniej jednak im wcześniej dokona się rozliczenia, tym większe są szanse na uzyskanie pełnego zwrotu podatku.
Jak długo czeka się na zwrot podatku z Niemiec?
Od momentu złożenia zeznania podatkowego do Finanzamt do wypłaty należnych pieniędzy na Państwa rachunek bankowy może minąć nawet kilka miesięcy. Ma to związek z oczekiwaniem na rozliczenie wniosku przez niemieckich urzędników. Powierzając nam procedurę zwrotu podatku z Niemiec mają Państwo pewność, że dokładamy wszelkich starań, by przyspieszyć ten proces i aby zwrot podatku jak najszybciej trafił na Państwa konto.

Dodaj komentarz